Program turnieju i wyniki

Halowy Klubowy Puchar Europy

Poznań 14-16 Lutego 2020

GRUPA-A

show in full screen
# Drużyna Mecze Pkt BrZ BrS Róż. Br
1 3 15 15 10 5
2 3 11 14 8 6
3 3 3 12 16 -4
4 3 3 14 21 -7

GRUPA-B

show in full screen
# Drużyna Mecze Pkt BrZ BrS Róż. Br
1 3 11 14 10 4
2 3 11 19 17 2
3 3 11 15 14 1
4 3 2 14 21 -7

GRUPA-C

show in full screen
# Drużyna Mecze Pkt BrZ BrS Róż. Br
1 3 15 17 11 6
2 3 8 16 15 1
3 3 7 19 19 0
4 3 2 17 24 -7

Piątek, 14-02-2020
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 09:30 - Grupa B
SV Arminen
5
5 1
Royal White Star
1
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 10:45 - Grupa B
Der Club an der Alster
5
5 4
SPV Complutense
4
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 12:00 - Grupa A
Partille SC
3
3 8
HC Minsk
8
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 13:15 - Grupa A
Dinamo Stroitel Ekaterinburg
4
4 5
WKS Grunwald Poznań
5
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 15:00 - Grupa B
Royal White Star
5
5 6
SPV Complutense
6
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 16:15 - Grupa B
Der Club an der Alster
4
4 5
SV Arminen
5
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 17:30 - Grupa A
Dinamo Stroitel Ekaterinburg
7
7 7
Partille SC
7
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
14 Lut 2020 18:45 - Grupa A
HC Minsk
2
2 4
WKS Grunwald Poznań
4
Sobota, 15-02-2020
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
15 Lut 2020 09:00 - Grupa B
SV Arminen
4
4 5
SPV Complutense
5
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
15 Lut 2020 10:15 - Grupa B
Royal White Star
8
8 10
Der Club an der Alster
10
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
15 Lut 2020 11:30 - Grupa A
HC Minsk
4
4 1
Dinamo Stroitel Ekaterinburg
1
Halowy Klubowy Puchar Europy Faza Grupowa
15 Lut 2020 12:45 - Grupa A
Partille SC
4
4 6
WKS Grunwald Poznań
6
Halowy Klubowy Puchar Europy etap pucharowy
15 Lut 2020 16:30 - Grupa C
Partille SC
6
6 9
Royal White Star
9
Halowy Klubowy Puchar Europy etap pucharowy
15 Lut 2020 17:45 - Grupa C
Dinamo Stroitel Ekaterinburg
2
2 3
SPV Complutense
3
Halowy Klubowy Puchar Europy Dodatkowe
15 Lut 2020 19:00 - .
SV Arminen
3
3 2
HC Minsk
2
Halowy Klubowy Puchar Europy Dodatkowe
15 Lut 2020 20:30 - .
WKS Grunwald Poznań
5
5 6
Der Club an der Alster
6
Niedziela, 16-02-2020
Halowy Klubowy Puchar Europy etap pucharowy
16 Lut 2020 10:15 - Grupa C
Dinamo Stroitel Ekaterinburg
7
7 5
Royal White Star
5
Halowy Klubowy Puchar Europy etap pucharowy
16 Lut 2020 11:30 - Grupa C
SPV Complutense
8
8 4
Partille SC
4
Halowy Klubowy Puchar Europy Dodatkowe
16 Lut 2020 13:00 - .
HC Minsk
4
4 3
WKS Grunwald Poznań
3
Halowy Klubowy Puchar Europy Dodatkowe
16 Lut 2020 14:30 - .
SV Arminen
1
1 3
Der Club an der Alster
3
15:45
Ceremonia wręczenia nagród i zakończenie turnieju
Strona używa plików Cookies do prawidłowego działania strony, aby dowiedzieć się więcej informacji przejdź do Polityki prywatności. Przeglądanie strony jest jednoznaczne z akceptacją polityki plików cookies.